22 marca 2021

Dom z dobrą energią - Zduńska Wola, projekt zdalny

Od pierwszego dnia bardzo cieszyłam się na tę współpracę. Inwestorzy chcieli mieć dom inny niż wszystkie, bogaty w kolory, z nutką szaleństwa - taki bardzo "ich".

 

Współpracę rozpoczęliśmy niedługo po tym, jak zaczęła się budowa, więc był jeszcze czas na wprowadzenie zmian w układzie pomieszczeń na parterze. Znacznie powiększona została łazienka - tak żeby zmieściła się w niej sauna, wygodna kabina prysznciowa, dwie umywalki, toaleta i bidet. Dodatkowo z łazienki wydzielona została wnęka na pralkę, suszarkę, proszki i brudne pranie, ukryta za lustrzanymi drzwiami. Wejście do spiżarni zostało przesunięte, tak żeby wzdłuż ściany zmieścić wysoką zabudowę. Będą w niej dwie lodówki - w sam raz dla potrzeb dużej rodziny z dziećmi i dużym psem.

 

W projekcie udało się uwzględnić "małe marzenia" Inwestorki - saunę i loftowe drzwi, oddzielające gabinet od salonu. Poza nimi, do punktów obowiązkowych należały: dekoracyjny bar w salonie, elementy folkowe w kuchni i KOLOR. Ten ostatni szczególnie mnie ucieszył.

 

Tak powstał projekt domu z dobrą energią.

Praca nad projektem przebiegała w całości zdalnie. 

 

© Copyright 2017 by WebWave