SPRAWDŹ

WIZUALIZACJE

 

 

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

PROJEKTY WNĘTRZ KOMERCYJNYCH

 

Architektura wnętrz komercyjnych – biur, lokali gastronomicznych, sklepów, gabinetów kosmetycznych, obiektów noclegowych i  innych.

PROJEKTY WNĘTRZ MIESZKALNYCH

 

Projektowanie wnętrz mieszkalnych – w stanie deweloperskim i do remontu. Projekty pojedynczych pomieszczeń, np. projekt  pokoju dla dziecka, salonu, kuchni lub łazienki.

POROZMAWIAJMY O SZCZEGÓŁACH

Jesteś zainteresowany projektem kompleksowym z nadzorem lub bez? Chciałbyś dowiedzieć się co dokładnie wchodzi w skład projektu?

Masz pytania odnośnie nadzoru autorskiego?

PROJEKT ZMIAN WE WNĘTRZU

 

 

PROJEKT WNĘTRZ ONLINE

 

 

PROJEKT KOMPLEKSOWY Z NADZOREM

 

W ramach tego wariantu otrzymują Państwo „projekt kompleksowy”, a dodatkowo wsparcie w trakcie realizacji prac wykończeniowych.
Po akceptacji finalnej koncepcji i budżetu, zajmuję się koordynacją pracy ekipy remontowej i dostaw materiałów. Informuję Państwa o przebiegu prac, a Państwo dokonują przelewów za wykonane usługi i dostarczone towary. Wybierając taką formę współpracy otrzymują Państwo wizualizacje 3D, pełną dokumentację techniczną i specyfikację materiałową, a także zyskują Państwo czas poświęcony na wizyty na budowie.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

 

Przed przygotowaniem projektu spotykamy się, abym poznała oczekiwania, gust, styl życia
i budżet. Następnie dokonuję pomiarów wnętrza. Współpraca przebiega w kilku etapach i na bieżąco konsultujemy poszczególne koncepcje. Finalnie otrzymują Państwo kompleksowy projekt zawierający wizualizacje 3D, szczegółową dokumentację dla wykonawców i zestawienie materiałów do zamówienia.

Jeżeli poza projektem, chcą Państwo koordynować pozostałe prace związane
z realizacją, to ten wariant jest idealny.

PROJEKT KONCEPCYJNY

 

Podstawowy zakres projektu, dzięki któremu dowiedzą się Państwo jak zmienić układ ścian działowych, jak ustawić meble i sprzęty,
by wnętrze było funkcjonalne. Proponuję dobór kolorystyki i materiałów.

Efektem finalnym są 2 lub 3 warianty aranżacji, na rzucie z góry lub w formie wizualizacji 3D. Zamawiając projekt koncepcyjny zyskują Państwo pewność, że potencjał wnętrza zostanie w pełni wykorzystany, a przestrzeń zostanie rozplanowana zgodnie z zasadami ergonomii. Projekt koncepcyjny wnętrza pozwala odkryć jego potencjał.

Zakres i cena każdego projektu ustalany jest indywidualnie, w zależności
od Państwa potrzeb i czasu, jakim Państwo dysponują. Część czynności, takich jak nadzór nad pracami budowlanymi i zamawianie materiałów chętnie wykonam za Państwa.

© Copyright 2017 by WebWave