© Copyright 2017 by WebWave

Zakres i cena każdego projektu ustalany jest indywidualnie, w zależności od Państwa potrzeb
i czasu, jakim Państwo dysponują. Część czynności, takich jak nadzór nad pracami budowlanymi i zamawianie materiałów chętnie wykonam za Państwa.

Projekty wnętrz komercyjnych

 

Architektura wnętrz komercyjnych – biur, lokali gastronomicznych, sklepów, gabinetów kosmetycznych, obiektów noclegowych i  innych.

Projekty wnętrz mieszkalnych

 

Projektowanie wnętrz mieszkalnych – w stanie deweloperskim i do remontu. Projekty pojedynczych pomieszczeń, np. projekt  pokoju dla dziecka, salonu, kuchni lub łazienki.

Projekt koncepcyjny

 

Jest to projekt w podstawowym zakresie, dzięki któremu dowiedzą się Państwo jak zmienić układ ścian działowych i jak ustawić meble
i sprzęty, by wnętrze było funkcjonalne. Zaproponuję jaką dobrać kolorystykę
i materiały. Otrzymają Państwo 2 lub 3 warianty aranżacji, na rzucie z góry lub w formie wizualizacji 3D. Zamawiając projekt koncepcyjny zyskują Państwo pewność, że potencjał wnętrza zostanie w pełni wykorzystany, a przestrzeń zostanie rozplanowana zgodnie z zasadami ergonomii.

Projekt kompleksowy

 

Przed przystąpieniem do projektowania wnętrz spotykam się
z Państwem, by poznać Państwa oczekiwania, gust, styl życia i budżet
i dokonuję pomiarów. Współpraca przebiega w kilku etapach i na bieżąco konsultujemy poszczególne koncepcje. Finalnie otrzymują Państwo kompleksowy projekt zawierający wizualizacje 3D, szczegółową dokumentację dla wykonawców i zestawienie materiałów do zamówienia. Jest to odpowiedni wybór dla tych z Państwa, którzy planują osobiście dokonywać zakupów, koordynować dostawy na budowę i pracę ekipy budowlanej na podstawie szczegółowych rysunków technicznych wykonanych przez projektanta wnętrz. Projekt kompleksowy daje Państwu możliwość zrealizowania ustalonej wersji aż po najdrobniejsze szczegóły.

Projekt kompleksowy z nadzorem

 

W ramach tego wariantu otrzymują Państwo „projekt kompleksowy”, a dodatkowo wsparcie w trakcie realizacji prac wykończeniowych. Po akceptacji finalnej koncepcji i budżetu, zajmuję się koordynacją pracy ekipy remontowej i dostaw materiałów. Informuję Państwa o przebiegu prac, a Państwo dokonują przelewów za wykonane usługi i dostarczone towary. Wybierając taką formę współpracy otrzymują Państwo wizualizacje 3D, pełną dokumentację techniczną i specyfikację materiałową, a także zyskują Państwo czas poświęcony na wizyty na budowie.

Projekt on-line

 

W dzisiejszych czasach żadna odległość nie stanowi przeszkody. Wykonam dla Państwa projekt wnętrz w dowolnej lokalizacji, nawet  za granicą. Mam kilkuletnie doświadczenie w działaniu na rynkach międzynarodowych więc dobrze znam specyfikę  pracy zdalnej. Państwo dostarczą mi  plany pomieszczeń lub dokonają pomiarów według moich wskazówek, a ja wykonam dla Państwa projekt wnętrz. Nasz kontakt będzie się odbywał w całości przez internet . Zaletą tej formy współpracy jest niższa  cena w porównaniu z projektem realizowanym w tradycyjny sposób, kiedy spotykamy się osobiście.

Projekt zmian we wnętrzu

 

Nie planują Państwo generalnego remontu, ale marzą Państwo o odświeżeniu swojego mieszkania? Potrzebują Państwo zmian? Wkrótce powiększy się rodzina i potrzeba dokonać zmian we wnętrzu? A może wkrótce czeka Państwa przeprowadzka i chcieliby Państwo przystosować nowe lokum do swoich potrzeb?

Uważam, że łączenie starego
z nowym prowadzi do uzyskania bardzo ciekawych wnętrz w stylu eklektycznym, o niepowtarzalnym charakterze.

Proponuję wsparcie w dokonaniu potrzebnych zmian –tak by odbyły się one jak najmniejszym kosztem
i nakładem pracy. W dogodnym dla Państwa terminie umówimy się na konsultację w Państwa domu, ustalimy zakres zmian i budżet,
a następnie otrzymają Państwo projekt zmian. Dodatkowo, mogą Państwo otrzymać moje wsparcie przy dokonywaniu zamówień
i wyborze wykonawców oraz konsultacje telefoniczne lub mailowe. Oferuję także wspólne wyjazdy na zakupy w sklepach z meblami, artykułami wyposażenia wnętrz
i materiałami wykończeniowymi.  Dokładny zakres współpracy zależy od Państwa preferencji i ustalamy go przed pierwszym spotkaniem.

Doradztwo przy zakupach mebli, elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych

 

Z doświadczenia wiem, że wielu z Państwa ma już swój pomysł urządzenia mieszkania, ale nie do końca wie gdzie zakupić potrzebne elementy wyposażania lub na co zwrócić uwagę dokonując zakupu. Proponuję doradztwo przy zakupach oraz wsparcie przy zamawianiu wzorników i zakupach elementów wyposażenia przez Internet. Mają Państwo pewność zrealizowania swojego pomysłu dzięki doborowi dobrej jakości materiałów w konkurencyjnej cenie.

Jesteś zainteresowany projektem kompleksowym z nadzorem lub bez? Chciałbyś dowiedzieć się co dokładnie wchodzi w skład projektu?

Masz pytania odnośnie nadzoru autorskiego?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ OSOBIŚCIE​​​​​​​